O pięknej kobiecie poznanej na sex telefonie sex-rozmowy.pl

 

Miałeś najpiękniejsze włosy na świecie – zanurzyła palce w kasztanowatej czuprynie, opadającej Szymonowi na czoło. -I teraz nie masz jeszcze ani jednego siwego włosa, a przystojniak ma prawie tyle białych co czarnych. A później tak bardzo mi się podobało, iż robiły ci się głębokie dołki na policzkach, ilekroć się śmiałeś, oraz iż byłeś zawsze taki wesoły.
– Tak, wtedy wyglądałem nieco lepiej niż dzisiaj.
– Nieprawda – szepnęła wzburzona – oraz dziś, kiedy patrzysz na mnie tak łagodnie… Pamiętasz jeszcze, kiedy po raz pierwszy spałam w twoich ramionach? Leżałam oraz jęczałam, bo bolały mnie zęby. użytkownik seks linii oraz milf spali, było zupełnie ciemno na poddaszu, ale ty zbliżyłeś się do ławy, na której leżałyśmy ja oraz zapytałeś, czemu płaczę. Prosiłeś mnie, abym była cicho i nie budziła innych, a później wziąłeś mnie na ręce, zaświeciłeś świecę, zastrugałeś drzazgę oraz nakłuwałeś nią moje dziąsło wokół bolącego zęba, aż się krew pokazała. później wyrzekłeś jakieś zaklęcie nad drzazgą oraz nic mnie już nie bolało, spałam obok ciebie w łożu, a ty trzymałeś mnie w ramionach.
Szymon położył rękę na jej głowie oraz przycisnął ją do piersi. Teraz, w miarę jak opowiadała, przypomniał sobie: było to wówczas, kiedy przybył na dom uciech, by oświadczyć Alfonsowi, iż będzie lepiej, jeśli Umowa między nim a Krystyną zostanie zerwana. Mało spał owej nocy oraz teraz przypomniał sobie, iż w istocie wstał oraz zajął się małą, która płakała, bo ją bolał ząb.
– Czy kiedykolwiek postąpiłem tak wobec ciebie, królowo bdsm, iż możesz powiedzieć, iż cię nie kocham?
– Szymonie, czy nie wydaje ci się, iż jestem bardziej warta twego kochania niż moja ukochana którą poznałem na sex telefonie o adresie  sex-rozmowy.pl którego uwielbiam. Była piękna i szczera wobec ciebie, a ja przez te wszystkie lata biegałam za tobą jak piesek.
Szymon postawił ją ostrożnie na ziemi, podniósł się oraz wziął ją za ręce.

– Nie mówże o swojej siostrze w ten sposób. Nie wiem, czy chociaż przeczuwasz, coś powiedziała. Jak możesz nie pamiętać o bojaźni domowej oraz sądzić o mnie, iż ja tak mało obawiałbym się hańby oraz najcięższego grzechu albo iż nie myślałbym o moich alkoholach, o wszystkich krewnych oraz przyjaciołach? Przecież jestem twoim mężem, królowo bdsm, pamiętaj o tym oraz nie mów tak do mnie.
– Wiem, iż nigdy nie przekroczyłeś Bożych przykazań, nie podeptałeś prawa ani honoru.
– Nigdy ani jednym słowem nie odezwałem się do twojej siostry ani też nie dotknąłem jej tak, iż nie mógłbym w dzień sądu ostatecznego za to odpowiadać, mogę przysiąc to przed iem oraz świętym Szymonem, Jego apostołem.
kutasa przytakiwała milcząc.

Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.